Találatok száma: 6


Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode

Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode

LC Duplex Connector, 850nm, 550m
Garancia: 12 hónap
9 055 Ft (nettó)
11 500 Ft
Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Industrial

Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Industrial

LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m
Garancia: 12 hónap
10 630 Ft (nettó)
13 500 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, Multimode

Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, Multimode

SC connector, 850nm, up to 0.5km
Garancia: 12 hónap
21 969 Ft (nettó)
27 900 Ft
Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, SFP

Planet PLANET Gigabit Ethernet Media Converter, SFP

SFP Open Slot, without SFP module
Garancia: 12 hónap
22 598 Ft (nettó)
28 700 Ft
Planet Optical Fiber Cleaver,Single tube and ribbon fiber

Planet Optical Fiber Cleaver,Single tube and ribbon fiber

Bare fiber diameter 0.25 ~ 0.9mm,
Garancia: 12 hónap
57 244 Ft (nettó)
72 700 Ft
Planet PLANET Industrial Din-Rail Power Supply

Planet PLANET Industrial Din-Rail Power Supply

480W, 48V, DC Single Output
Garancia: 12 hónap
79 528 Ft (nettó)
101 000 Ft
^